"Містер Клінер" - клінінгова компанія

З 9-00 до 20-00 Без вихідних

Ми в Youtube

Прибирання після пожежі

Прибирання після пожежі

Чому ми? Надійні виконавці! У нас немає випадкових людей.

9
1700
7

Фото прибирання після пожежі

Прибирання після пожежі у м. Київ від Mister-Cleaner

Пожежа - це найнебезпечніша загроза для будь-якого приміщення. Люті язики полум'я, поглинаючи кожен квадратний метр кімнати, перетворюють елементи інтер'єру на купу обпаленого мотлоху. Повернути потерпілому приміщенню його первісний вигляд – дуже трудомістка задача, впоратися з якою під силу лише експертам.

По-перше, для повноцінної ліквідації наслідків пожежі слід знати про деякі специфічні особливості даного лиха. Наприклад, стіни та стеля приміщення, що пережила пожежу, вкриті шкідливим для здоров'я смогом. Для повної нейтралізації необхідно використовувати спеціальну хімію, що знищує запах гару. Також слід пам'ятати про те, що зміг має досить жирну консистенцію, і перед здійсненням косметичного ремонту дуже важливо повністю знищити цей наліт.

Деякі з уцілілих предметів у кімнатах можуть бути виготовлені із застосуванням матеріалів, які відмінно вбирають гар та запах диму. Найчастіше ці предмети необхідно викинути, оскільки їх повне очищення неможливе. У Києві дуже мало підприємств, які займаються прибиранням після пожежі, і ще менше тих, чиї співробітники розбираються в даному питанні належним чином. Однак Ви можете не сумніватися у компетентності фірми «Містер Клінер».

Співробітники нашої компанії «оживили» чимало приміщень, які постраждали від пожежі. Серед них вважаються магазини, житлові квартири, будинки, дачі та котеджі. Ми не з чуток знайомі з цим трудомістким процесом та всіма етапами робіт.

Як здійснюється прибирання після пожежі

  • 1. Збирання та винесення всіх постраждалих від пожежі предметів;
  • 2. Промивання кожної поверхні приміщення для подальшої нейтралізації смогу;
  • 3. Промивання кожної поверхні із застосуванням нейтралізатора запаху;
  • 4. Обробка всіх кімнат спеціальним концентратом, що нейтралізує залишки запаху;
  • 5. Озонування приміщення із застосуванням професійного обладнання.

Розуміючи, наскільки збитковими можуть бути наслідки пожежі, ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб повернути втрачене! Ціна на професійне усунення наслідків пожежі менша, ніж на ремонт косметичного типу.

Щоб уточнити деталі замовлення, зв'яжіться з нами за вказаними номерами телефону. Ми гарантуємо Вам, що прибирання після пожежі в Києві та ціна роботи припаде Вам до душі.