"Містер Клінер" - клінінгова компанія

З 9-00 до 20-00 Без вихідних

Ми в Youtube

Прибирання Офісу Київ Ціна

Прибирання офісів

Чому ми? Надійні виконавці! У нас немає випадкових людей.

прибирання офісу київ ціна
прибирання офісу київ ціна
прибирання офісу київ ціна

Про прибирання офісів у Києві професіоналами

Корпоративний простір - це основна складова будь-якого підприємства. Тут проводяться:

  • зустрічі з партнерами;
  • переговори з клієнтами;
  • наради зі співробітниками.

Від чистоти корпоративного простору багато в чому залежить успішність компанії. Зустрічатися із діловими партнерами за брудним столом некоректно. При цьому, ви можете привернути увагу корпоративних гостей. Досить просто запросити їх у чистий офіс, у якому блищить паркет. Ваш партнер чи клієнт обов'язково оцінить це, такий підхід автоматично підвищить ваш авторитет у вічі гостя. Навести чистоту нескладно. Та й ціна на прибирання офісу в Києві не така вже й велика. Достатньо лише звернутися до перевіреної компанії. Обов'язково замовляйте цю послугу перед важливими переговорами.

Деякі нюанси прибирання офісів

Людина, яка входить до корпоративного простору, відразу ж звертає увагу на вікна. Сучасні офіси, як правило, мають масивні рами, що створюють ефект "кристальності". Якщо склопакет чистий, це свідчить про те, що за приміщенням стежать, постійно наводять чистоту. Звичайно, самостійно займатися таким прибиранням досить складно. Зайняті люди мають концентруватися на робочих моментах, а чи не на господарських. Найкраще довірте всі ці завдання нашої компанії. 

Кабінет начальника та конференц-зали, як правило, оснащуються дорогими меблями. При цьому вона швидко втратить свій зовнішній вигляд, якщо не здійснювати своєчасний догляд. На стінах в офісах часто розташовуються картини, грамоти, документи та інше. На всіх цих речах накопичується пил, який потрібно постійно прибирати. Якоїсь миті ви можете втратити контроль над чистотою в приміщенні. Не треба хвилюватись із цього приводу. Просто зв'яжіться з нашою клінінговою компанією. 

Що включає послуга "Прибирання офісів у Києві"?

  1. Видалення пилу з освітлювальних приладів, меблів, плінтусів, дзеркал та інших елементів. 
  2. Килими та килимові покриття чистяться за допомогою спеціалізованої техніки. 
  3. Проводиться вологе та сухе прибирання підлог (ламінату, паркету, лінолеуму). 
  4. Спеціаліст виробляє дезінфекцію раковин та унітазів за допомогою техніки. 
  5. Забирається весь вміст зі сміттєвих кошиків. 
  6. Інші додаткові послуги можна замовити за домовленістю. 

Чому вам слід звертатися саме до нашої компанії?

Насамперед через те, що у нас працюють висококваліфіковані спеціалісти. Вони готові взятися за роботу будь-якого ступеня складності. Співробітники виконують свої обов'язки навіть у найзасміченіших приміщеннях. 

Часто бувають ситуації, коли до зустрічі з важливими партнерами залишається зовсім мало часу, а офіс перебуває у жалюгідному стані. Не треба впадати в паніку через це. Просто зв'яжіться із нашими працівниками. Вони упорядкують простір у найкоротші терміни. 

Наші фахівці готові до співпраці на постійній основі. Періодично вони можуть викидати сміття, чистити килимові покриття. Ми ставимося індивідуально до кожного замовника. Попередньо можна обговорити з нами всі деталі майбутнього замовлення. Якщо у вас є якісь побажання, то обов'язково висловлюйте їх. Для нашої компанії особливо важливо врахувати всі вимоги, які висуваються замовником.