"Містер Клінер" - клінінгова компанія

З 9-00 до 20-00 Без вихідних

Ми в Youtube

Прибирання квартир у районі Позняки

Чому ми? Надійні виконавці! У нас немає випадкових людей.

9
1700
7

Чистота та порядок у квартирі – це гарантія хорошого самопочуття, тому що пил – найкраще середовище для розвитку хвороботворних бактерій. Але не всі люди з різних причин мають вільний час для підтримання щоденного порядку. Якщо ви часто затримуєтеся на роботі, волієте звільнити час для відпочинку, виховання дітей, то найкращим рішенням стануть послуги професійного клінінгу. Прибирання буде виконане досвідченими співробітниками якісно та швидко. Ви звільнений час зможете присвятити улюбленому хобі, відпочинку, зустрічі з друзями.

Замовити клінінг можна у нашій компанії «MisterCleaner», яка гарантує відповідальність та своєчасність виконання робіт будь-якої складності. Співробітникам компанії можна довірити як невелике доручення, наприклад, миття вікон, так і генеральне прибирання у всіх кімнатах. Прибирання квартир Позняки проводиться з використанням професійних інструментів, якісних миючих засобів. Використовуються лише ефективні методи збирання, що дозволяє швидко впоратися із будь-якими видами забруднень.

Спектр послуг

Кожен клієнт, який звернувся за допомогою, може розраховувати на індивідуальний підхід. З урахуванням його побажань буде складено список робіт, підібрано зручний час для виїзду клінерів. Наша компанія пропонує такі види послуг:

  • одноразове чищення квартири;
  • щоденне наведення порядку;
  • прибирання щотижня за попередньо узгодженим графіком;
  • генеральне прибирання квартир Позняки.

Кожен клієнт сам вирішує, з якою періодичністю надаватимуться клінінгові послуги. Це може бути разова допомога у наведенні порядку, оскільки і постійна. У разі укладається договір. У ньому вказується перелік робіт та точний годинник приїзду бригади. Скористатися професійною допомогою варто під час підготовки квартири перед продажем. Чистота і порядок нададуть житлу потрібний затишок, що прискорить продаж, дозволить отримати більшу суму.

Дуже поширене прибирання квартир Позняки після ремонту. На покриттях підлоги, стінах, вікнах залишається сліди від будівельних матеріалів: фарби, лаку, шпаклівки. Впоратися з цими забрудненнями підручними засобами можна, але треба витратити чимало часу та сил. Висока можливість пошкодити декоративні покриття. Краще довірити чищення досвідченим прибиральникам, які підберуть відповідні миючі та миючі засоби. За потреби використовується професійне обладнання, завдяки чому навіть великий обсяг роботи буде виконано швидко.

Звернутися до клінінгової компанії варто у разі пожежі або потопу. Такі ситуації можуть статися з кожною людиною. Форс-мажорні ситуації завдають серйозної шкоди, тому впоратися одному з кіптявою, неприємними запахами, зіпсованими покриттями складно. Співробітники нашої компанії допоможуть позбутися плям, нальоту кіптяви, пилу і бруду. Вони виконають хімчистку меблів та килимів, миття вікон та будь-які інші роботи.

Переваги професійного прибирання у квартирі

Скориставшись послугами нашої компанії, ви зможете оцінити ряд переваг:

  • дбайливе видалення пилу та бруду з будь-яких типів поверхонь;
  • використання біорозкладних та гіпоалергенних препаратів;
  • можливість встановлення на розсуд клієнта періодичності збирання;
  • широкий спектр послуг: миття світлотехніки, підлог, вікон, фурнітури, сантехнічного обладнання, скляних та дзеркальних поверхонь;
  • доступний рівень цін;
  • персональний підхід до кожного клієнта.

Прибирання квартир Позняки від компанії «MisterCleaner» це можливість навести в будинку ідеальний порядок, заощадивши свій час та сили.