"Містер Клінер" - клінінгова компанія

З 9-00 до 20-00 Без вихідних

Ми в Youtube

Прибирання квартир в районі Оболонь

Чому ми? Надійні виконавці! У нас немає випадкових людей.

9
1700
7

Без прибирання в квартирі чи будинку не обійтися, оскільки пил, бруд завдає не лише естетичного дискомфорту, а й становить серйозну загрозу для здоров'я. Особливу небезпеку пил становить для маленьких дітей і людей, які страждають на алергію. Вона може значно погіршити загальне здоров'я. Розуміючи це, який завжди люди можуть виділити достатній час наведення порядку. Причиною може стати щільний робочий графік, часті відрядження. Навіть якщо вихідні залишаються вільними, то не хочеться витрачати дорогоцінний час на стомлюючу рутину. Якщо ви хочете у вільний від роботи час відпочивати, насолоджуватися спілкуванням з друзями та рідними, то замовте клінінг.

Спочатку клінінгові послуги користувалися популярністю серед юридичних осіб. З допомогою послуг сторонніх підприємств можна скоротити витрати утримання свого штату прибиральників. Сьогодні послуг клінінгових компаній вдаються приватні особи. Якщо ви втомилися від прибирання, не можете викроїти час на наведення порядку, то звернутися за допомогою варто в клінінгову компанію MisterCleaner. Прибирання квартир Оболонь – це один із напрямків роботи представленої фірми. На ринку клінінгових послуг вона не перший рік. За цей час компанія показала себе як надійного та відповідального виконавця.

Особливості співпраці з MisterCleaner

MisterCleaner – це клінінгова компанія, яка гарантує високий рівень сервісу за доступними цінами. Персональний підхід дає змогу задовольнити запити всіх категорій клієнтів. У нас можна замовити як разові послуги, так і укласти договір на довгострокову співпрацю. З кожним клієнтом буде складено графік збирання. Бригада клінерів приїде за вказаною адресою у призначений час без запізнень. За попередньо узгодженим списком буде виконано весь перелік робіт:

 • миття вікон;
 • видалення пилу та бруду з різних видів поверхонь;
 • хімчистка меблів та килимових покриттів;
 • прибирання у квартирі Оболонь після ремонту, потопу чи пожежі;
 • передпродажна підготовка об'єкту.

Ви можете замовити наведення ладу в одній кімнаті або цілій квартирі. Це може бути повсякденне, щотижневе або генеральне прибирання.

Як розраховується вартість?

Прибирання квартир Оболонь від компанії MisterCleaner порадує доступними цінами. У кожному разі, вони розраховуються індивідуально. Підсумкова вартість залежить від низки моментів:

 • масштаб роботи;
 • ступінь забруднення приміщень;
 • особисті запити замовника.

Щоб розрахувати точну вартість, на об'єкт приїде оцінювач. Клінінгова компанія не підвищує ціни. Для постійних клієнтів передбачено додаткові знижки. Періодично проводяться акції, в рамках яких можна скористатися професійною допомогою, але заощадити гроші.

5 причин скористатися послугами компанії MisterCleaner

Прибирання – це завжди виснажливий та часзатратний захід. Щоб навести лад у всій квартирі, доведеться витратити не одну годину. Якщо ви цінуєте свій час, варто скористатися послугами нашої компанії. Ставши нашим клієнтом, ви зможете оцінити такі переваги:

 • виконання роботи за строго складеним та узгодженим графіком;
 • доступні ціни та суттєва економія за рахунок бонусів для постійних клієнтів;
 • якісне виконання роботи будь-якого обсягу та складності;
 • безпека, тому що використовуються миючі засоби, що не викликають алергії, що не завдають шкоди здоров'ю;
 • широкий спектр послуг.

Прибирання квартир Оболонь від нашої компанії - це можливість для вас позбавитися неприємного заняття, отримати більше часу на відпочинок.