"Містер Клінер" - клінінгова компанія

З 9-00 до 20-00 Без вихідних

Ми в Youtube

Прибирання Будинків Київ

прибирання будинків київ

Чому ми? Надійні виконавці! У нас немає випадкових людей.

прибирання будинку ціна
генеральне прибирання будинку
прибирання будинку київ

Прибирання приватного будинку у м. Київ від Mister-Cleaner

Обожнюєте заміський відпочинок, проте абсолютно не виявляєте бажання займатися настільки нудним заняттям, як прибирання будинку? Компанія «Містер Клінер» охоче допоможе Вам у вирішенні цієї проблеми. Ми пропонуємо своїм клієнтам повний пакет клінінгових послуг, включаючи прибирання котеджів або дач у Києві та Київській області.

Роботи з прибирання будинку, котеджу, дачі у м. Київ та передмісті

Починаючи процес генірального прибирання будинків у Києві або заміських котеджів, фахівці нашої компанії беруть на себе зобов'язання щодо виконання наступних завдань:

  • Генеральне прибирання в кімнатах.
  • Прибирання кухонної зони.
  • Дезінфекція та глибока чистка сантехніки, що є в будинку.
  • Ретельне миття сходів без залишення розлучень та подряпин.
  • Чистка килимових покриттів із застосуванням професійних хімічних засобів.

Увага! Виробляючи прибирання, потрібно дуже дбайливо обробляти поверхні з хромованим, лаковим і мармуровим покриттями. Інакше буде потрібно зробити заміну пошкоджених поверхонь, а це в свою чергу вимагатиме додаткових і значних витрат. Компанія з прибирання Mister-Cleaner гарантує прибирання максимально ефективне та акуратне.

Чому варто звернутися за допомогою саме до нас?

Якщо вашою метою є доглянуте житло, яке протягом довгих років зберігати розкішний вигляд, необхідно весь час дбати про підтримання в ньому порядку. Невід'ємною частиною цього процесу є систематичне генеральне прибирання, а також щоденне прибирання котеджу, дачі, незалежно від того, знаходиться будинок у м. Київ чи передмісті. Компанія «Містер Клінер» має цілу низку переваг, серед яких:

  • Сувора пунктуальність. Кожен з наших фахівців завжди дотримується обумовлених тимчасових рамок.
  • Надання безкоштовних консультацій. Ми намагаємось врахувати специфіку кожного клієнта, щоб запропонувати максимально вигідні рішення.
  • Висококваліфікований персонал.

Всі наші працівники швидкі, акуратні, відповідальні, і, що важливо, мають багатий досвід роботи з сучасною очисною технікою та хімічними засобами.