"Містер Клінер" - клінінгова компанія

З 9-00 до 20-00 Без вихідних

Ми в Youtube

Послуги домробітниці

Послуги домробітниці

Чому ми? Надійні виконавці! У нас немає випадкових людей.

9
1700
7

Пакет «Преміум»

Вартість: 3000 грн. день з метражем до 100 кв.м. з вище розраховується індивідуально. Послуга доступна лише під час підписання   договору

Докладніше...

Пакет «Ультра»

Вартість: 2450 грн. день з метражем до 100 кв.м. з вище розраховується індивідуально. Послуга доступна лише за умови підписання договору

Докладніше...

Пакет «Класік»

Вартість: 1850 грн День з метражем до 100 кв.м. з вище розраховується індивідуально. Послуга доступна лише під час підписання  договору

Докладніше...

 

Послуги домробітниці в Києві від Mister-Cleaner

Порою накопичується робота по дому забирає все, що залишилося в людини час. Однак як же залишатися сучасною діловою людиною, якщо прибирання забирає більше сил, ніж йде на роботу? Компанія «Містер Клінер» пропонує вам купити квиток у повноцінне життя. Поки хатня робітниця зайнята прибиранням, у Вас звільняється маса часу, який можна приділити сім'ї або улюбленим справам. Якщо Ви бажаєте не думати про прибирання розкиданих речей та миття посуду після важкого робочого дня, просто замовте послуги домробітниці.

«Містер Клінер» - найкраща київська клінінг-компанія

У нашому штаті працюють співробітниці, які набагато краще справляються з домашньою роботою, ніж середньостатистична господиня. Крім того, ми можемо назвати 4 причини, чому потрібно скористатися саме нашими послугами:

  • Професійний підхід. Кожна з домробітниць пройшла профільну підготовку та подбає про ідеальну чистоту речей, не пошкодивши жодну з них.
  • Спеціалізоване обладнання. Використовуючи стандартні побутові прилади не вдасться домогтися прийнятної якості прибирання. Ми застосовуємо у своїй роботі професійне обладнання Karcher, NUMATIC та ін.
  • Чесні та працелюбні працівники. Кожна з робітниць з усією відповідальністю підходить до кожного з етапів збирання, починаючи від видалення пилу та закінчуючи очищенням сантехніки.
  • Оперативність. Варто лише зателефонувати, як наша працівниця у найкоротший термін прибуде для виконання вашого замовлення.

Послуги домробітниці в Києві допомагають збільшити кількість вільного часу на 6-8 годин на добу. Вам більше не доведеться відкладати зустрічі з друзями та валитися з ніг після завершення збирання. Вам нарешті вдасться відчути себе жінкою, а не збиральною машиною. А якщо Ви чоловік, тоді Вам більше не потрібно боятися привести дівчину додому. Крім того, на послуги хатньої робітниці ціна в нашій компанії є найбільш вигідною в Києві і Ви не відчуєте удару по бюджету!