"Містер Клінер" - клінінгова компанія

З 9-00 до 20-00 Без вихідних

Ми в Youtube

Як усунути неприємний запах у приміщенні

Озонування, очищення повітря

Однією з найбільш важко вирішуваних проблем очищення приміщень є усунення неприємних запахів. Цю проблему таки можна спробувати вирішити власними силами. Найголовніше у цій справі – необхідно позбутися самого джерела запаху. Потрібно викинути всі сигарети, вимийте та сховайте попільнички, а також всі предмети, що випромінюють запах. Як тільки джерело буде усунуто, від наслідків позбутися буде простіше. Потім здійсніть повне провітрювання зі створенням протягів.

Нехай повітря в квартирі освіжиться. Однак щоб досягти максимальної ефективності квартиру або офіс потрібно провітрювати не менше 20 років. 24 години. Після провітрювання необхідно розпочати генеральне прибирання. Так, вам потрібно пропилососити всі текстильні поверхні, що є в будинку, і (якщо є така можливість) здати їх у хімчистку. Закип'ятіть оцтовий розчин у приміщенні, де курять (найчастіше таким місцем виступає кухня). Змочені цією рідиною рушники розвішайте на батареях, а також вимийте їм підлогу та всі поверхні, які можна піддавати вологому чищенню.

Але якщо ви бажаєте досягти максимальних результатів, все ж таки рекомендується скористатися послугами нашої клінінгової компанії Mister Cleaner.