"Містер Клінер" - клінінгова компанія

З 9-00 до 20-00 Без вихідних

Ми в Youtube

Швидке та якісне прибирання квартири в Києві

Чистота і порядок у квартирі - запорука хорошого самопочуття та міцного здоров'я. Справа в тому, що пил, бруд – оптимальне середовище для розвитку хвороботворних мікроорганізмів. Це особливо небезпечно для маленьких дітей, людей, які страждають на алергію. Ніхто не сперечається з тим, що потрібно регулярно наводити лад. Але найчастіше для якісного прибирання всіх кімнат не вистачає часу, сил та бажання. Як вчинити у подібній ситуації? Рішенням стане звернення за допомогою до компанії «MisterCleaner», де працюють кваліфіковані та досвідчені прибиральники.

Компанія працює на ринку клінінгових послуг не перший рік. Вона навчила кожного співробітника, як правильно та швидко надавати послуги для клієнтів, щоб вони довіряли прибирання у квартирах знову та знову. Можна оцінити як високий рівень сервісу, а й доступні ціни. Замовити прибирання можна прямо на сайті або за телефоном. При необхідності менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання. Компанія завжди намагається підлаштуватися під графік клієнта, приїжджаючи на об'єкт у найзручніший час. Професійні клінери відрізняються пунктуальністю, оскільки вони приїжджають без запізнень.

Переваги замовлення прибирання в компанії MisterCleaner

Оскільки клінінг набирає популярність, то в Києві подібні послуги надають багато фірм. Не всі можуть запропонувати якісний сервіс за доступною ціною. Професійне прибирання квартири в Києві від компанії MisterCleaner – це низка переваг:

 • гарантія бездоганного результату, незалежно від обсягу та складності роботи;
 • забезпечення безпеки, оскільки використовують екологічні миючі засоби;
 • швидке наведення ладу завдяки сучасному обладнанню та ефективним методам роботи;
 • економія часу і коштів, тому що не потрібно купувати інвентар, витратні матеріали, витрачати час на боротьбу з плямами, що в'їлися;
 • дбайливе та ретельне усунення бруду з будь-яких видів поверхонь.

Виконавець несе відповідальність за якість перед кожним замовником, тому що цінує довіру. До роботи допускаються лише підготовлені співробітники, які мають знання про якісне миття певних поверхонь. Вони підбираються відповідні склади, щоб позбавитися від бруду, пилу, павутини, але при цьому не пошкодити поверхню, що обробляється. Якщо у квартирі проживають діти, алергіки, то використовуються лише гіпоалергенні препарати. Після очищення додатково проводиться вологе прибирання, що гарантує безпеку.

Які послуги надаються у рамках професійного прибирання квартир?

Одна з переваг професійного клінінгу - персональний підхід до кожного клієнта. Він може замовити наведення порядку як у окремому приміщенні, і у всьому житло. Це може бути генеральне або поточне прибирання, миття після ремонту, пожежі, тривалої відсутності, наведення ладу в кухонному куточку, на балконі, в коморі. Залежно від запитів замовника надаються такі види послуг:

 • миття вікон;
 • вологе прибирання та полірування підлогових покриттів;
 • очищення від пилу світлотехніки;
 • мийка сантехнічного обладнання;
 • видалення слідів будівельних матеріалів після ремонту;
 • очищення скляних та дзеркальних поверхонь;
 • дезинфекція санвузла;
 • полірування меблів, чищення м'якої оббивки;
 • очищення килимових покриттів.

Можна замовити одноразове або регулярне прибирання. Між виконавцем та замовником складається договір, який гарантує виконання обумовлених робіт за певну ціну. Періодичність встановлює клієнт. Він також може вибрати зручний час. Усі деталі обговорюються персонально та прописуються у договорі.