"Містер Клінер" - клінінгова компанія

З 9-00 до 20-00 Без вихідних

Ми в Youtube

Прибирання квартири після ремонту - поради

прибирання квартири після ремонту київ ціна

Яким би не був ремонт у нашій квартирі (косметичним або капітальним) у будь-якому випадку залишається значна частина будівельного пилу та іншого будівельного сміття.

Всі ми хочемо, щоб наша квартира після ремонту була чистою та затишною, але не у всіх вистачає часу присвятити себе прибиранню. В цьому випадку наша компанія Mister Cleaner пропонує послугу прибирання квартир після ремонту в Києві за лояльними цінами та високою якістю.

Якщо ж Ви вирішили самостійно зайнятися прибиранням післябудови, ці невеликі поради допоможуть Вам заощадити час і сили під час прибирання квартири, і досягти максимального ефекту.

Стіни:

    Якщо стіни були нещодавно пофарбовані, дотримуйтесь сухого прибирання, якщо фарба не нова - протріть стіни вологим рушником або ганчіркою. Для доступу під високою стелею можна обмотати рушник навколо швабри або іншого предмета, який зможе Вам допомогти. Якщо стіни покриті текстурованими шпалерами або декоративною штукатуркою, протріть їх щіткою. Всі інші види шпалер протираються вологим рушником або ганчіркою (але в будь-якому випадку необхідно перевірити як взаємодію Ваші шпалери з вологою).

Поли:

  • Якщо у Вас на підлозі килими пройдіть по них кілька разів звичайним пилососом. Якщо підлога - дерев'яна, вкрита плиткою або лінолеумом, слід використовувати миючий пилосос із швидким сушінням. Використовуйте насадки на пилосос, щоб очистити м'які меблі, тканинні жалюзі або матраци.

Вікна:

  • Засохлий бруд можна видалити пароочисником, не завдаючи шкоди скляній поверхні вікна. Розлучення фарби слід змочити лужним миючим засобом, після чого акуратно видалити скребком.
  • При необхідності зніміть та очистіть світильники та люстри, якщо у вас є стельовий вентилятор на ньому потрібно очистити лопаті та леза.
  • Зніміть та очистіть вентиляційні витяжки теплою мильною водою.
  • Використовуйте вологу ганчірку, щоб витерти дерев'яні або металеві меблі, а також будь-які інші предмети.

Тепер можна насолоджуватися новим та затишним ремонтом!