"Містер Клінер" - клінінгова компанія

З 9-00 до 20-00 Без вихідних

Ми в Youtube

Корисні поради - прибирання квартири після ремонту, після будівельних та ремонтних робіт. Частина 2

afterrepaire

У першої частини Корисних порад щодо прибирання квартири після ремонту йшлося про те, в якому порядку рекомендується проводити прибирання і з чого почати. У другій частині ми продовжимо ділитися порадами.

Поліровка та миття вікон

Вікна та рами зазвичай покриті великою кількістю пилу. Якщо на скла є залишки силікону або клею, спочатку потрібно використовувати скребок. Сліди фарби по краях віконних панелей можна видалити за допомогою вати, просоченої засобом видалення лаку.

Наступним кроком буде миття вікон, рам і підвіконь шматком тканини, змоченої в теплій воді з додаванням 2-3 ст. ложки оцту. (Дистильований оцет є одним з основних засобів для чищення, справляється він зі своєю роботою відмінно). Іншим способом, звичайно ж, є використання звичайного очищувача вікон та шматка тканини або паперу.

Слід від силікону

Якщо ви знайдете сліди силікону, не поспішайте тертися їх вологою ганчіркою, тому що зробите ще гірше. Зачекайте, доки він висохне, а потім обережно очистіть або видаліть його за допомогою скребка.

Різні жирні плями

Якщо Вам не вдається відчистити різні плями після ремонтних робіт звичайним способом, спробуйте нашатирний спирт (розчин аміаку та води).

Запах свіжої фарби

Після ремонту іноді досить довго залишається запах свіжої фарби. Якщо це Вас дратує, поставте в кімнату миски та відра з водою і вода легко поглине неприємний аромат.

Також можна запалити свічки, розставити їх в мощенні і залишити на пару годин. Ще можна нарізати скибочками лимон або цибулю і залишити в кімнаті на деякий час.

Прибирання підлоги

Прибирання підлоги має важливе значення і є завершальним етапом збирання після ремонту. Перш ніж використовувати будь-який миючий засіб, спочатку протріть вологою тканиною всі поверхні від пилу та бруду. Навіть можна зробити це двічі. Після того, як ви очистили поверхні, можна мити підлогу з використанням миючих засобів, а потім очистіть плінтус. Якщо у вас дерев'яні підлоги, то краще використовувати спеціальні миючі засоби, що захищає дерево від подряпин і продовжує термін його використання.

Розчин 1 літр води і 2-3 ст. ложки лимонного соку (або оцту) творить дива з очищення підлоги з плитки та лінолеуму.

Прибирання квартири після ремонту може зайняти не один день і забрати багато сил і часу. Кількість засобів для чищення та зусиль, які ви будете використовувати, величезні. Вікна, підлога, стіни, стелі, меблі, все це має бути ідеально відчищено, щоб отримати максимальне задоволення від ремонту. Щоб досягти відмінних результатів, потрібно витратити багато сил та енергії. Наша клінінгова компанія Mister Cleaner зробить за Вас всю роботу з прибирання квартири після ремонту в Києві дуже якісно і в найкоротші терміни.

Початок. Частина 1