"Містер Клінер" - клінінгова компанія

З 9-00 до 20-00 Без вихідних

Ми в Youtube

Поради - прибирання квартири (будинку) після будівельних та ремонтних робіт. Частина 1

afterrepaire

Незалежно від того, наскільки була дотримана обережність і акуратність під час ремонту або будівельних робіт, чи накривали Ви підлогу та меблі захисними матеріалами, часто залишаються невеликі краплі фарби, шар будівельного пилу, краплі розчину чи цементу. Неважливо, яким був ремонт (косметичним або Ви робили повну реконструкцію), після ремонтних робіт квартира або будинок завжди стають брудними.

Використання навіть найсильніших миючих засобів очищення не є 100%-м достатнім рішенням для досягнення максимальної якості чистоти. Питання в тому, як боротися з усім цим брудом і пилом!? Наприклад, якщо вчасно не очистити пил, то це може викликати безліч захворювань та алергію.

Для полегшення Вашого життя, ми пропонуємо прочитати наступні поради щодо прибирання квартири або будинку після роботи будівельників.

З чого почати прибирання після ремонту

Прибирання квартир після ремонту та будівельних робіт

Перш за все потрібно відкрити всі вікна для провітрювання приміщень від запаху клею, штукатурки, дерев'яних або будь-яких інших будівельних або ремонтних робіт.

Потім необхідно позбавитися від великих після будівельних об'єктів, таких як: мішки з цементом, старою плиткою, старими меблями та іншим об'ємним сміттям. Почніть очищення від стелі до підлоги, переконавшись, що Ви не пропустили кожен кут, світильники, вікна, стіни, меблі та підлогу. Ви можете очищати стіни сухим або вологим матеріалом, залежно від того, чим вони покриті – фарбою або шпалерами.

Використовуйте всі доступні інструменти і не забувайте використовувати миючі засоби.

  • Чим більше зусиль Ви робите, тим більших результатів Ви досягнете прибирання Вашого приміщення після ремонту.

Очищення ванної кімнати

Далі заберись у ванній.

Заміна раковини, ванни, душу або всієї старої плитки у ванній кімнаті дуже брудна робота, яка дуже часто займає багато часу. Спочатку потрібно позбавитися старої сантехніки та іншого габаритного сміття, що залишилося після ремонту. У кожному прибиранні після ремонту завжди дотримуйтесь правила:

  • Починайте з найбільших та закінчуйте найменшими предметами та речами.

Не поспішайте дезінфікувати плитку у ванній кімнаті за допомогою миючого засобу. Спочатку очистіть її сухою тканиною з мікроволокна, а потім почніть вологе прибирання - так пил буде прибрати набагато легше.

Якщо ви бачите сліди свіжого клею або лаку після будівельників, негайно очистіть їх, використовуючи спеціальні засоби для їх видалення, інакше впоратися з ними пізніше буде набагато складніше.

Далі буде. Частина 2

А прямо зараз телефонуйте та замовте послугу прибирання квартир або будинків у Києві після ремонту< /a> від Mister Cleaner. Ви заощадите багато сил, нервів та засобів скориставшись послугами нашої компанії.