"Містер Клінер" - клінінгова компанія

З 9-00 до 20-00 Без вихідних

Ми в Youtube

Потоп у квартирі. Поради

Потоп у квартирі, м'яко кажучи, не дуже приємна ситуація. Крім завданих збитків та стресу, вам доведеться мати справу і з безліччю інших проблем.

Поради «До потопу»:

Регулярно перевіряйте чи немає потік і витоків, викликаних вашою технікою та обладнанням. Найкращий спосіб запобігти виникненню потопу - це не допустити його виникнення. Дізнайтеся та збережіть телефонний номер аварійної служби або сантехніків.

Поради «Під час потопу»:

Необхідно відключити живлення 220В, так як вода та електрика - це несумісні речі. Часто при потопах потрібно негайно перекрити подачу води в будинку (якщо це можливо). Чим раніше ви зупините потік води, тим швидше ви зможете розпочати очищення та відновити пошкодження.

Під час потопу приберіть від води все що зможете. Візьміть свої цінні речі, які можна перенести, і віднесіть їх у свою машину, в іншу кімнату або в квартиру сусіда - аби подалі від води.

Зараз саме час зателефонувати за номером екстреної допомоги, який ви зберегли. Поки що допомога в дорозі, постарайтеся взяти все під свій контроль. Спробуйте усунути витік, якщо ви можете не дістатися. Використовуйте будь-які ємності, які можуть помістити воду.

Поради «Після потопу»:

Проконсультуйтеся з юристом, якщо після потопу є конфлікти із сусідами або обслуговуючими службами (ЖЕК або ОСББ).

Після того як ви позбулися води в квартирі, необхідно висушити вологі ділянки. Для цього, наприклад, можна використовувати переносні вентилятори. Необхідно позбутися всіх речей, які постраждали від води та використання яких у майбутньому може бути небезпечним. Якщо ваша електронна техніка була залита водою, обов'язково перевірте її у професіоналів, перш ніж почати користуватися нею.

Можливо, що вам доведеться видалити підлогові покриття, гіпсокартон або інші елементи, щоб запобігти поширенню цвілі у вашому будинку. Бактерії цвілі можуть почати розмножуватися протягом перших 24 годин після потопу, і щойно цвіль почне розповсюджуватися, її важко буде зупинити. Цвіль може бути не тільки неприємною, але й навіть небезпечною для деяких людей, тому що вона може викликати серйозні симптоми алергії, а також призводити до астми, що особливо небезпечно для дітей та людей похилого віку.

Якщо ви не впевнені у своїх силах та можливостях усунути наслідки потопу своїми руками, можливо Вам слід зателефонувати до професійної клінінгової компанії Mister Cleaner.