"Містер Клінер" - клінінгова компанія

З 9-00 до 20-00 Без вихідних

Ми в Youtube

Поради. Хімчистка м'яких меблів

Хімчистка м'яких меблів

Чому м'якій мебелі потрібна хімчистка?

Чи є у Вас діти або домашні тварини, або у Вас часто бувають гості, а іноді просто з часом, ваші м'які меблі починає виглядати пошарпаними і неохайними. Не можна уникнути пилу, мікробів, крихт, плям та багато іншого. Фактично, весь пил і бруд принесені у ваш будинок осідає на м'яких меблях.

Швидше за все, диван це найбільш використовувані меблі у вашому будинку, і згодом ваш диван і крісла збирають величезну кількість сміття, яке проникає в тріщини і складки ваших меблів. Тому пропонуємо кілька порад щодо догляду за м'якими меблями.

Як очистити та видалити плями від меблів! Поради щодо Mister Cleaner

Навіть якщо бруд не видно, він там є з великою ймовірністю, тому для чистоти та гігієни дуже важливо регулярно проводити чищення м'яких меблів.

Які засоби для оббивки слід використовувати?

Якщо у ваших меблів є знімні чохли тоді їх можна випрати в пральній машинці з хорошим миючим засобом - просто дотримуйтесь інструкцій на етикетці. Якщо ваші чохли не знімаються, вам знадобляться спеціальні засоби для чищення, але можна обійтися і простими способами боротьби з плямами і брудом.

Отже, 4 кроки з чищення м'яких меблів:

    Перш ніж використовувати будь-які засоби для чищення, спочатку використовуйте пилосос і видаліть якомога більше поверхневого бруду та пилу. Обов'язково використовуйте правильні насадки.

  1. Плями. Використовуйте вологі серветки або оцет та тканину з мікрофібри, обережно витираючи по ходу руху. Не забудьте спочатку протестувати засіб для чищення на непомітній ділянці меблів. Після цього необхідно провітрити приміщення, щоб позбутися запаху оцту.

  2. Використовуйте пральний порошок і теплу воду. Акуратно протріть свій диван розчином, дозволяючи розчину вбратися в тканину, проте тут не варто перестаратися.

  3. Сушіння. По можливості не використовуйте фен для швидкого сушіння, дозвольте висохнути меблів природним шляхом. Щоб прискорити процес, відкрийте вікна та дайте протягу допомогти у процесі сушіння.

Якщо у Вас немає часу і Ви хочете довірити нашій компанії послугу Хімчитська та чистка м'яких меблів та диванів Телефонуйте!