"Містер Клінер" - клінінгова компанія

З 9-00 до 20-00 Без вихідних

Ми в Youtube

Хімчистка ковроліну, чищення килимів

Хімчистка ковроліну

Способи хімічного чищення ковроліну залежать від його структури та матеріалу. Різні типи матеріалу на основі латексу, натурального чи штучного джуту потребують різних методів очищення. Для визначення кращого виду чищення також важливо враховувати його густоту і довжину ворсу, який може бути багатошаровим, коротким (стриженим) і довгим (нестриженим). Ковролін з вовни складніше піддається хімчистці, так як він в'яжеться низовою конструкцією і має щільну структуру та густий ворс. Для якісної хімчистки ковроліну із вовни потрібне застосування спеціальних професійних апаратів.

Щоб якісно очистити поверхню, необхідно скористатися килимийною машиною та безпечними професійними миючими засобами. Вологе самостійне прибирання за допомогою мильної води та губки очистить тільки верхній шар, залишивши основний пил та бруд між ворсом. Ви можете скористатися спеціальними засобами для ковролінів та пилососом, але не забувайте, що це міра тимчасова і вона лише «декорує» проблему. Звичайний пилосос не збере весь пил, який згодом набивається у підлогове покриття. Хімічне очищення ковроліну в Києві краще довірити професіоналам.

Різноманітність видів, типів, структур і принципів створення підлогового покриття передбачає різні методи прибирання та чищення. Застосування миючих засобів, не призначених або не придатних для певного типу матеріалу, призведуть до псування покриття та погіршення його зовнішнього вигляду. Не ризикуйте, замовте послугу хімчистки ковроліну в Києві в нашій компанії. Фахівці компанії ретельно та дбайливо очистять підлогове покриття від пилу та бруду, усунуть старі плями та повернуть матеріалу первинний зовнішній вигляд.