"Містер Клінер" - клінінгова компанія

З 9-00 до 20-00 Без вихідних

Ми в Youtube

Генеральне прибирання квартир після ремонту в Києві

Чистота та порядок у домі – запорука гарного самопочуття та міцного здоров'я. Ні для кого не стане відкриттям, що пил та бруд – найкраще середовище для розвитку хвороботворних бактерій. Щоб унеможливити алергію та інші проблеми зі здоров'ям, потрібно регулярно проводити вологе прибирання приміщень. Після ремонту цього буде недостатньо, тому що на поверхні підлогових покриттів, стін, на склі залишаються сліди від шпаклівки, фарби та інших матеріалів. Впоратися із цими забрудненнями самостійно проблематично. Неправильно підібравши засіб, можна зіпсувати декоративні покриття.

Якщо ви не хочете на наведення порядку в квартирі після ремонту витрачати багато часу і сил, то варто скористатися професійною допомогою компанії «Містер Клінер». Ми проводимо прибирання після ремонту (генеральне прибирання), а потім на постійній основі ведеться прибирання квартир на підставі договору. Ця послуга відрізняється доступною ціною, тому дозволити собі професійний клінінг можуть навіть люди із середнім рівнем статку.

Що входить до генерального прибирання після ремонтних та будівельних робіт?

Перелік робіт узгоджується із замовником. Співробітники компанії виїжджають для огляду об'єкта, оцінюючи площу та обсяг робіт. З цього розраховується підсумкова вартість. У рамках генерального прибирання можна замовити такі послуги:

 • очищення кімнат від будівельного сміття, що залишилося;
 • миття та очищення підлог з використанням професійного обладнання;
 • чищення килимових покриттів;
 • очищення меблів від забруднень;
 • миття вікон, дзеркальних поверхонь;
 • очищення та дезінфекція сантехнічного обладнання;
 • очищення будь-яких видів поверхонь від слідів фарби, лаку, цементу та інших матеріалів.

Чому варто користуватися послугами компанії Містер Клінер?

Представлена організація працює на ринку клінінгу протягом понад 9 років. За цей час вона зібрала багато позитивних відгуків. На постійній основі з нею співпрацюють як пересічні громадяни, і юридичні особи. Довіривши прибирання у своїй квартирі співробітникам цієї фірми, ви зможете оцінити низку переваг:

 • гарантія якісного виконання роботи;
 • оперативний виїзд на об'єкт;
 • доступні ціни на всі послуги;
 • можливість регулярного прибирання квартир на підставі договору;
 • персональний підхід до кожного замовника.

На самостійне прибирання після ремонту довелося б витратити не одну годину або навіть день. Фахівці впораються з тим самим обсягом робіт швидше, тому що вони використовують нове обладнання, професійну хімію. Засоби для миття та чищення підбираються з урахуванням типу поверхні, що унеможливлює пошкодження декоративного оздоблення стін, підлогових покриттів, меблевої оббивки. При цьому гарантується безпека для мешканців та домашніх вихованців, оскільки використовуються тільки сертифіковані засоби.

Якщо вас зацікавила пропозиція, залишити заявку можна по телефону. Мобільна бригада професійних клінерів приїде у зручний час, щоб швидко навести ідеальний лад у квартирі навіть після капітального ремонту.