"Містер Клінер" - клінінгова компанія

З 9-00 до 20-00 Без вихідних

Ми в Youtube

Поради: Генеральне прибирання квартири Частина 2

Генеральне прибирання

Чому ми? Надійні виконавці! У нас немає випадкових людей.

9
1700
7

Використовуйте наші поради як посібник при генеральному прибиранні.

Продовження Поради з генерального прибирання квартири Частина 2

Перш ніж ви займетеся прибиранням свого будинку, ознайомтеся з нашими порадами з генерального прибирання квартири або будинку частина 1.

Генеральне прибирання у квартирі, в будь-якому випадку, не обійдеться без прибирання на кухні та у ванній кімнаті.

Не бійтеся кухні та ванної кімнати.

Слідуйте нашим порадам і прибирання більше не буде для Вас чимось складним. Ви легко з цим впораєтеся. Отже, кілька зауважень, які ви можете забути:

5. Кухня

Протріть всі кухонні шафки та полиці.

Вимийте холодильник і протріть у ньому всі полиці, викиньте всі старі продукти. Зніміть усі знімні частини в холодильнику (полиці та ящики), їх потрібно мити окремо у раковині чи ванній. Вимийте внутрішні стіни та полиці холодильника (не забувайте про морозильні камери). Потрібно використовувати м'яку тканину для чищення, щоб не дряпати поверхню.

Бажано відсунути холодильник від стіни і пройтися вологою губкою з усіх його боків. Не забудьте про пил та бруд, які збираються на ручках і вздовж ущільнення, що зачиняє двері. Якщо у вас є прилади з нержавіючої сталі, обов'язково використовуйте ніжні засоби чи пароочисник, щоб уникнути подряпин.

(Наша компанія Mister Cleaner зробить за Вас все прибирання професійно та якісно). Те саме стосується кухонної плити та іншої техніки.

Плита

Видалить з плити всі елементи. Переконайтеся, що ви використовуєте засоби, які не дряпають поверхню. Замочіть металеві таці та стійки в раковині у гарячій мильній воді, поки ви очищаєте решту плити.

6. Ванна кімната

Замініть фіранку для душу.

Переберіть свою косметику та інші засоби для догляду тіла і викиньте все не потрібне і зі строком придатності, що минув.

7. Оновіть інтер'єр

Якщо навіть після прибирання квартири або будинку ваш простір здається вам темним і марковим, потрібно внести невеликі зміни. Наприклад, купіть нові різнокольорові подушки або інші аксесуари - це відмінний спосіб змінити стиль вашої квартири.

А заміна постільних речей, рушників, скатертини, жалюзі або штор - це ще один спосіб перетворити ваш будинок на найзатишніше місце.

Перш ніж ви займетеся прибиранням свого будинку, ознайомтеся з нашими поради генеральне прибирання квартири або будинку частина 1