"Містер Клінер" - клінінгова компанія

З 9-00 до 20-00 Без вихідних

Ми в Youtube

Поради: Генеральне прибирання Частина 1

Генеральне прибирання

Чому ми? Надійні виконавці! У нас немає випадкових людей.

9
1700
7

Використовуйте наші поради як посібник при генеральному прибиранні.

1. Складіть розклад

Для початку оцініть, які моменти при генеральному прибиранні потрібно приділити більше уваги! Почати потрібно з місць, які ви пропускали під час звичайного прибирання.

Коли у вас є план, ви будете краще зосереджені на поставлених завданнях, а прибирання можна починати з будь-якої кімнати. Ми пропонуємо чек-лист речей, які зможуть з цим Вам допомогти.

2. Безладдя

Давно відомо, що безлад у будинку викликає стрес. Наведіть порядок у своїх шафах, ящиках тощо, щоб позбавитися непотрібного стресу у вашому житті.

3. Завжди починайте прибирання від стелі до підлоги (згори донизу)

Важливо починати збирання від стелі до підлоги. Це позбавить Вас від подвійної роботи. Використовуйте пилосос, щоб прибрати павутину та пил на стелі, потім протріть меблі та інші предмети в кімнаті, а вже потім почніть пилососити або мити підлогу.

Використовуйте спеціальні насадки від пилососу для чищення люстр та світильників, павутини в кутах, меблів, подушок та іншого. Обов'язково приділіть увагу збиранню під меблями (наскільки це можливо).

4. Стіни та вікна також потребують прибирання

Часто люди забувають про стіни та вікна, а більша частина пилу осідає саме там. Просто використовуйте вологий рушник, щоб витерти стіни та штори (починаючи з верхньої частини). Промийте вікна зовні та всередині. Звичайно, фахівці нашої компанії проведуть генеральне прибирання в Києві набагато чистіше і ефективніше, маючи спеціальне обладнання та засоби.

Наприклад, пароочисник є одним з кращих екологічно чистим засобом, який знизить рівень хімічних речовин, що використовуються. Його можна використовувати для чищення вашої мікрохвильової печі, плитки, кухонних приладів, ванних кімнат та багато іншого. Оскільки пароочисники використовують тільки пару гарячої води, вони являють собою 100% натуральний і хімічно чистий розчин, що чистить. Але майте на увазі – навіть пара не в змозі відчистити все!

Якщо у вас немає пароочисника, однією з найкращих натуральних комбінацій для чищення є дистильований оцет, харчова сода та вода. Ці інгредієнти є доступними та нетоксичними. Однак клінінгова компанія Містер клінер рекомендує використовувати ці засоби в крайньому випадку, якщо у Вас немає можливості залучити до послуг фахівців або немає можливості використовувати професійні засоби для збирання.