"Містер Клінер" - клінінгова компанія

З 9-00 до 20-00 Без вихідних

Ми в Youtube

Поради з прибирання після ремонту

afterrepaire

Уривки шпалер, будівельне сміття, частини штукатурки, будівельний пил і сліди від взуття після ремонту залишаються всюди. Щоб упорядкувати квартиру, потрібно дуже постаратися. Насамперед приберіть будівельний інструмент у спеціально відведене для нього місце, а будівельне сміття, що залишилося, ліквідуйте. Після – приберіть захисні чохли з меблів та підлоги, якщо вони були передбачені. Прибирання після ремонту рекомендується починати з пилососу. Пройдіться їм по підлозі, збираючи весь пил і дрібне сміття. У протилежному випадку весь пил із підлоги підніметься нагору і знову осяде на поверхні.

Далі приступайте до вологого прибирання. М'якою ганчіркою без особливих зусиль протріть підвіконня. Пластик дуже вразливий, тому може пошкодитись абразивними частинками. Локалізуйте пил з усіх верхніх поверхонь, а потім приступайте до підлоги. Прибирання підлоги має виконуватись у кілька підходів. З першого разу забрати сліди від штукатурки неможливо, залишаться розлучення. Протріть поверхню вологою ганчіркою, дочекайтеся висихання і після цього вимийте його ще раз із застосуванням спеціальних хімічних складів, призначених для вашого покриття. Дочекайтеся висихання підлоги і розставте меблі, що залишилися.

Якщо у вас немає часу, можливості або бажання займатися прибиранням після ремонту самостійно, звертайтесь в нашу компанію в Києві. Група фахівців акуратно, ретельно та дбайливо виконувати прибирання після ремонту в Києві. Ми виконуємо комплекс професійних робіт, застосовуючи спеціальні засоби, в результаті яких ваша квартира помітно перетвориться, а ви позбавитеся домашніх клопотів і заощадите сили.