"Містер Клінер" - клінінгова компанія

З 9-00 до 20-00 Без вихідних

Ми в Youtube

Корисні поради щодо прибирання після пожежі

Прибирання після пожежі

Прибирання після пожежі своїми руками

Після пожежі на стінах і стелі залишаються чорні плями: сажа, кіптява і гар, які важко піддаються чищення. Для початку потрібно оцінити ступінь і тип завданих збитків і визначити, чи можна самостійно відчистити квартиру (будинок) після пожежі або слід довірити цю справу професіоналам, наприклад, клінінговій компанії Mister-Cleaner.

Залежно від ступеня і типу нанесеної шкоди, будьте готові до важкої роботи. Якщо Ви все ж таки вирішили самостійно провести прибирання після пожежі, пропонуємо кілька порад, які Вам у цьому допоможуть.

Вам знадобляться:

  • Спеціальний очисник від сажі та гару (який саме вирішувати Вам, вони продаються в багатьох спеціалізованих магазинах);
  • Велика губка (наприклад, яку використовують для миття автомобіля);
  • Тепла вода;
  • Рукавички гумові (міцні);
  • Захист для очей (наприклад, окуляри для плавання);
  • Чисті ганчірки.

Процес очищення:

Розмішайте «Спеціальний очисник від гару та сажі» в теплій воді відповідно до інструкції. Щоб розчин не потрапив у вічі і на шкіру, всі роботи повинні проводитися тільки в рукавичках та в захисних окулярах.

Протріть одну стіну або стелю губкою, потім ретельно промийте ганчіркою, змоченою в чистій воді. Можливо, вам доведеться повторювати цю процедуру кілька разів, залежно від кількості сажі та гару.

Якщо після Вашої очистки пошкодження від диму повністю не усунуто, швидше за все, Вам доведеться перефарбовувати стіни та стелі, але Ви завжди можете звернутися до нашої клінінгової компанії для консультації.

Запах диму

Дим, крім сажі та кіптяви, може залишити неприємний запах, який, здається, в'їдається в стіни. Цей запах може бути досить стійким. Наші поради будуть Вам корисні, але врахуйте, що якщо запах диму сильно проник у меблі, килими тощо, то для усунення цього запаху, ніщо не допоможе, крім як позбавитися цих речей.< /p>

* Mister-Cleaner рекомендує використовувати професійні послуги клінінгу для прибирання після пожежі.

Оцет: оцет природно знищує запах. Спробуйте протерти меблі, стіни та підлогу оцтом. Поставте кілька мисок з водою, розведеною оцтом у кімнаті на кілька днів.

Харчова сода: - ще один природний поглинач запаху. Посипте харчовою содою меблі та підлоги, і залиште кілька чашок харчової соди в кімнаті протягом декількох днів, щоб сода поглинула запах диму. Такі ж властивості має активоване вугілля – воно також є природним поглиначем запаху.

Свіже повітря: залишіть вікна та двері відкритими, по можливості, як можна на більшу кількість часу, свіже повітря допоможе розсіє запах диму.