"Містер Клінер" - клінінгова компанія

З 9-00 до 20-00 Без вихідних

Ми в Youtube

Поради з чищення штор та гардин

чистка штор корисні поради

Вигляд тканини має велике значення.

Залежно від типу тканини штор та способу виготовлення драпіровок визначається спосіб очищення.

  • Франки та портьєри зі зшитими складками або гірляндами: завжди піддавайте хімчистці. Навіть якщо саму тканину можна прати, підкладки та шви можуть стискатися або руйнуватися при машинному або ручному пранні.

  • Вовна та кашемір: завжди чистіть ці тканини в хімчистці.

  • Бавовна. Драпірування з бавовни зазвичай можна прати вручну або в пральній машині.

  • Синтетичні тканини. Хімічні розчинники, що чистять, можуть руйнувати синтетичні тканини, тому їх слід прати вручну або в пральній машині або чистити у професійній службі, наприклад у нашій клінінговій компанії Містер Клінер.

  • Шовкові штори: їх можна прати вручну. Використовуйте м'яке мило. Щоб висушити їх, потрібно повісити.

  • Тюль: її потрібно чистити ще частіше, тому що вона може знебарвитися, якщо пауза між прибираннями буде занадто велика. Крихкі тканини повинні бути просочені чистою холодною водою з м'яким миючим засобом. Якщо ви використовуєте машинку, використовуйте ніжний цикл прання. Для сушіння покладіть фіранки в сушарку без нагріву та парочку м'яких махрових рушників.

Щижневе прибирання

Для щотижневого догляду за шторами ви можете використовувати спеціальну насадку у вашому пилососі. Верхня частина ваших фіранок накопичуватиме більше пилу, тому не забувайте чистити по всій поверхні.

Перед домашнім пранням Завжди перевіряйте тканину, що вона кольорова. Виберіть прихований кут і перевірте тканину в маленькій мисці з теплою водою та миючим засобом, щоб переконатися, що колір не почне линяти. Якщо будуть якісь помітні зміни, вам потрібно замовляти хімчистку. Зробити це можна у нашій клінінговій компанії Містер Клінер.