"Містер Клінер" - клінінгова компанія

З 9-00 до 20-00 Без вихідних

Ми в Youtube

Мийка вікон Ціна Київ

мийка вікон

Чому ми? Надійні виконавці! У нас немає випадкових людей.

миття вікон
мийка вікон ціна
мийка вікон у Києві

Мийка вікон у Києві від Mister-Cleaner

Несправедливо і безвідповідально ставитися до кімнатного вікна, як звичайного скляного засобу захисту від зовнішнього шуму і сильного вітру та джерелом протягу в спеку. Поглянувши у вікно, можна побачити дивовижну картину, відчути, як прекрасний світ навколо в порівнянні з сумним простором, обмеженим чотирма стінами. Але якщо таку живу картину псують грязьові плями і розлучення, що виникли внаслідок зовнішнього впливу або забруднення зсередини, неможливо отримати задоволення від спостереження за краєвидом, що ховається за ним. Постійно очищати скло від бруду не завжди є можливість через брак часу або ресурсів. Крім цього, існують склопакети, до яких потрібний особливий підхід та наявність спеціальних очисних засобів. Тому миття вікон у Києві не може обійтися без участі наших професіоналів. Скориставшись послугами клінінгової компанії Містер Клінер, ви будете вражені результатом!

План нашої роботи

Миття вікон здійснюється відповідно до певного порядку. В першу чергу очищенню піддаються віконні рами, підвіконня та скляною поверхнею. За допомогою пилососа з різними насадками, що є у великій кількості, впоратися з очищенням делікатних поверхонь стає простіше. На вибір насадки впливає конструкція вікна, що очищається. Далі очищенню піддаються засохлі плями бруду з внутрішньої та зовнішньої сторін. Тут на допомогу приходить пароочисник, який акуратно справляється зі скляною поверхнею і досягає всіх важкодоступних куточків.
У разі виявлення малярних помилок, скоєних у процесі фарбування рами, наші фахівці допоможуть усунути їх без пошкодження скла. Розлучення від фарби легко видаляються лужним засобом, що очищає, яке наноситься на поверхню. Далі у роботу вступає скребок. Наша команда готова взяти на себе відповідальність за якість виконаної роботи і зовнішній вигляд вікна.
На завершення роботи майстра займуться очищенням місця, де вона була проведена. Останній, але найважливіший етап вплине сприйняття від виконаної роботи, яку завершують стяжкою. Потім буде оголошено ціну на миття вікон, яка була успішно завершена. Поспішайте залишити замовлення, поки ціна миття вікон в Києві від компанії Містер Клінер залишається демократичною та прийнятною порівняно з іншими організаціями, що займаються клінінгом.