"Містер Клінер" - клінінгова компанія

З 9-00 до 20-00 Без вихідних

Ми в Youtube

клінінгова компанія

Чому ми? Надійні виконавці! У нас немає випадкових людей.

клінінг
клінінгові послуги
клінінгові компанії

Клінінгова Компанія Київ Ціна

Любите чистоту і порядок? Але чи для ідеального прибирання не завжди є час? Вам не приємно знаходиться в приміщеннях, де багато пилу і бруду, адже саме таке середовище служить для розмноження хвороботворних бактерій і мікроорганізмів. І ви, звичайно, в курсі, що в чистому приміщенні набагато приємніше проводити час як робочий, так і час відпочинку .

Насолоджуйся життям, замов супер-послуги від клінінг-компанії «Містер Клінер»

Щоб уникнути забруднення приміщень, потрібно регулярно і ретельно проводити прибирання та обробляти всі поверхні. Скільки часу забирає у вас прибирання на робочому місці, вдома чи у вашому офісі? Погодьтеся, цей час можна було провести за цікавішим заняттям. Для економії вашого часу та покращення вашого перебування в приміщеннях звертайтеся до послуг компанії «Містер Клінер».

Компанія виконує професійний клінінг ціна, яка вас приємно здивує. На ринку фірма вже понад 9 років. Скористатися послугами компанії можуть фізичні та юридичні особи. Існує різноманітний спектр послуг, можна замовити прибирання на один раз, також є можливість підписати повноцінний, довгостроковий контракт на клінінгові послуги.

Клілінгова компанія на ринку послуг вже давно, і природно весь персонал — це професіонали своєї справи, які мають за плечима досвід та знання цього ремесла, що допомагає їм якісно та відповідально виконувати поставлені завдання. Всі бригади, що працюють в «Містер Клінер» завжди готові до виїзду, оперативно та з високим професіоналізмом приступають до роботи на будь-якій території чи приміщенні. Затримки щодо виконання робіт відсутні.

Клієнтом цієї клінінгової фірми може стати абсолютно кожен. Обслуговування надається у квартирах, заміських будинках, просторих офісних будівлях та у багатьох інших комерційних приміщеннях. Завжди відбувається погодження виконання певних робіт із замовником. Можна замовити прибирання однієї кімнати в квартирі або весь заміський будинок з територією, що прилягає до нього.

Використовуючи послуги «Містер Клінер» ви звільняєте себе від такого заняття як прибирання, всі свої побажання уточнюєте при замовленні послуги, заощаджуєте свої сили, знаєте, що професіонали виконуватимуть весь поставлений обсяг роботи. А зекономлений вами час, проведете з користю для себе та своїх рідних.

Виконання яких робіт надає компанія «Містер Клінер»

У компанії працюють тільки кваліфіковані працівники з відповідними знаннями, вміннями та навичками. Завжди готові виконати роботу по місту Київ, а також ця клінінгова компанія в Київській області здійснює виїзди на виконання всіх видів робіт, пов'язаних із прибиранням.

Види робіт, які надає фірма:

 • прибирання в офісах, квартирах, котеджах, заміських будинках;
 • видалення слідів ремонту;
 • наведення порядку після пожежі;
 • хімчистка та чистка шкіряних та м'яких меблів;
 • мийка вікон та дзеркальних поверхонь;
 • прибирання та вивезення будівельного сміття;
 • знезараження (озонізація) повітря;
 • чистка зовнішніх стін будівлі;
 • в приміщеннях будь-якого призначення генеральне та регулярне прибирання.

Якщо ви в ногу сучасна людина, що йде з часом, і направляєте весь свій час на розвиток і просування себе або свого бізнесу, і вам потрібно ще більше вільного часу?Тоді найміть собі домробітницю, цю послугу надає «Містер Клінер». Вона не тільки виконуватиме прибирання в будинку, а й стежитиме за багатьма іншими домашніми справами. Так ви зможете заощадити для себе 6-8 годин на добу.

Чим «Містер Клінер» заслужив на себе довіру.

Перелічимо переваги, якими володіє дана, клінінгова компанія ціни в Києві на послуги, якій доступні кожному.

 • Професійний та індивідуальний підхід; 
 • використання спеціалізованого та найновішого обладнання; 
 • пунктуальність та відповідальність; 
 • оперативність виїзду на об'єкт та злагодженість роботи; 
 • надійність, старанність та унікальність в обслуговуванні.

Особливістю фірми є те, що профільну підготовку проходять всі клінери та домробітниці, що працюють з цією фірмою. І всі вони знають, як і з якими хімічними речовинами потрібно працювати, щоб максимально якісно виконати поставлене їм завдання. Устаткування для роботи використовується лише у світових брендах Karcher, NUMATIC. Всі засоби для використання ретельно підбираються з урахуванням особливостей матеріалу, на який вони будуть застосовуватись.

Фірма дуже серйозно ставиться до відбору персоналу, тому що надає клінінгові послуги на високому рівні, і цінує свою репутацію. Всі співробітники – чесні, відповідальні та працьовиті люди. Якщо ви хочете укласти тривалий договір з компанією, то перед підписанням ви в місці з представником від клінінгового сервісу обговорите всі нюанси, кількість прибирань на тиждень, об'єм площі, тривалість прибирання та інші моменти, які будуть прописані в договорі. Також є послуга термінового виклику, в якому працівники сервісу зможуть швидко підготувати будинок до приходу гостей.

Завдяки наданим послугам від компанії «Містер Клінер» ви завжди будете задоволені наданим сервісом, зможете більше часу проводити за своїм улюбленим захопленням або насолоджуватися присутністю у колі найкращих друзів, улюблених рідних та близьких вам людей. Вся робота по дому буде виконуватися професіоналами, а в цей час ви насолоджуватиметеся своїм життям і красою навколишнього світу.