"Містер Клінер" - клінінгова компанія

З 9-00 до 20-00 Без вихідних

Ми в Youtube

Хімчистка ковроліну, хімчистка килимів

Хімчистка ковроліну

Чому ми? Надійні виконавці! У нас немає випадкових людей.

чистка ковроліну київ
чистка ковроліну київ
чистка ковроліну київ

Хімчистка килимів та ковроліну у м. Київ від Mister-Cleaner

Чистка всіх видів килимових покриттів у Києві

Килимові покриття та ковролін відіграють важливу роль у побудові унікального та приємного інтер'єру. Коли підлога покрита м'якою поверхнею, приміщення стає в кілька разів затишніше та тепліше. Крім того, килими славляться тим, що зберігають тепло під час суворого зимового сезону. Однак важливо знати, що недоглянуте килимове покриття може перетворитися на справжнісінький розсадник пилу, ставши домом для пилових кліщів – дуже неприємного різновиду комах-шкідників.

Крім того, недостатній догляд надає згубний вплив на зовнішні характеристики килимових покриттів та ковроліну. Хімчистка килима вдома неможлива без спеціального обладнання та низки хімічних засобів, які має компанія «Містер Клінер».

Варто зазначити, що штат нашого підприємства складається з висококваліфікованих співробітників, поінформованих про всі тонкощі та специфіку цього питання. Розбираючись у типах волокон, ми підбираємо хімічні засоби, які не здатні нашкодити килиму або ковроліну, що обробляється.

Хімчистка ковроліну

Довірте свій килим експертам!

Ні для кого не секрет, що килимове покриття з високоякісною поверхнею – задоволення недешеве. У збільшенні терміну експлуатації Вашого килима допоможе регулярне чищення. При цьому ми не рекомендуємо покладатися на чистку сухого типу, оскільки даний вид догляду нездатний нейтралізувати весь пил, що зібрався в волокнах. Запорука практично «вічного життя» гарного килима або ковроліну криється в регулярному догляді за його поверхнею. Професіонали компанії «Містер Клінер» подбають про те, щоб Ваше килимове покриття «прожило» якомога довше, радуючи Вас теплом та затишком.

хімчистка килимів

Хімчистка ковроліну та ціна:

Ціна хімчистки килимів:
Хімчистка ковроліну у Києві та передмісті проводиться нашими працівниками з виїздом на місце. Чищення всіх килимових покриттів радимо проводити постійно – мінімум двічі на рік. Ми можемо вам надати такі види чищення килимових покриттів:

  • сухе чищення;
  • видалення плям з поверхні;
  • хімчистка з роторною машиною;
  • видалення бруду пилу за допомогою водососа.

Ціна на хімчистку залежатиме від матеріалу покриття, рівня його забруднення та засобів, що застосовуються при чищенні. Ми маємо дуже демократичні ціни.