"Містер Клінер" - клінінгова компанія

З 9-00 до 20-00 Без вихідних

Ми в Youtube

Чистка Диванів Київ

Хімчистка диванів

Чому ми? Надійні виконавці! У нас немає випадкових людей.

хімчистка диванів вдома київ
хімчистка дивана київ
чистка диванів київ

Хімчистка диванів вдома від Mister-Cleaner

 

Перед хімчисткою диванів настійно рекомендуємо попередньо проконсультуватися з нашими фахівцями. Для кожного типу дивану існує своя технологія відчистки, деякі типи диванів потребують делікатнішого підходу (для такого типу диванів є особливі технології).

Також потрібно звернути вашу увагу, що для кожного виду забруднення застосовуються різні рішення: кров, кава, жир, вино або схожі плями вимагають зовсім іншого підходу, ніж, наприклад, видалення пилу або просто освіжити та відновити вид дивана. Тому, якщо у вас вдома є дорогий чи розкішний диван, не забудьте довірити його нашій компанії.

Містер Клінер - професійна хімчистка диванів у Києві та області.

Хімчистка диванів необхідна, щоб запобігти поширенню бактерій у квартирі або будинку. М'які меблі, особливо дивани крісла, є своєрідними великими фільтрами повітря, вони поглинають і затримують різні алергени, бактерії мікроби. Які будь-який інший повітряний фільтр, вони повинні бути належним чином очищені, для того, щоб ефективність не падала при уловлюванні твердих частинок, які осідають з повітря.

Для отримання більш детальної інформації про нашу професійну службу прибирання, ви завжди можете звернутися до наших представників по телефону або поставити запитання електронною поштою.

Замовити наші послуги з хімчистки диванів у Києві можна у свою квартиру чи будинок, офіс чи склад, магазин чи готель, будь-яку громадську чи приватну будівлю. Ми приймаємо в роботу всі розкішні, дорогі та ніжні типи диванів: натуральні, ручної роботи, антикваріат та інше. Ми чистимо сидіння, стільці, крісла, обідні стільці та дивани.

Основні переваги використання послуг нашої компанії

Брудні плями на дивані не зникнуть самі собою. Без сумніву, замовляйте послуги нашої клінінгової компанії не тільки з хімчистки диванів у місті Київ, але й по всьому спектру клінінгових послуг.

Подивіться відео наших робіт і переконайтеся самі як наші послуги та переваги